Contact

Postadres: Oude Molenweg 10, 5425 VR De Mortel
Algemeen telefoonnummer: 0492 390210                   
Peuterwerk Kleinerf: 088-0088583
Algemeen emailadres: kleinerf.info@stichtinggoo.nl
 


Dorien Willems

teamleider kc Kleinerf
teamleider kc Berglaren
dorien.willems@stichtinggoo.nl


 


Erik Verhoeven

directeur van
kindcentra Kleinerf, Berglaren, 't Venster
erik.verhoeven@stichtinggoo.nl


 


Hanneke Drouen

leerkracht groep 1-2
ma-wo-do-vr

preventiemedewerker
secretaris MR

hanneke.drouen@stichtinggoo.nl


Christel van Wel

leerkracht groep 4-5 
ma-di-do

vanaf 22-02-2021:
leerkracht groep 0-1
wo-vr

christel.vanwel@stichtinggoo.nl
 


Anja Melis

leerkracht groep 2-3
ma-di-wo

coördinator lezen
coördinator bibliotheek
contactpersoon Ouderraad

anja.melis@stichtinggoo.nl 


Judith Vermeulen

Leerkracht groep 1-2
di
leerkracht groep 2- 3
do-vr

ICT coördinator

judith.vermeulen@stichtinggoo.nl
 

Steffie Verhoeven

leerkracht groep 4-5
wo-vr

intern begeleider
ma (vm)-di (dag)-do (vm)

taalcoördinator

steffie.verhoeven@stichtinggoo.nl


Cynthia Dings

vanaf 22-02-2021:
leerkracht groep 0-1
ma-di-do

cynthia.dings@stichtinggoo.nl
 

Peter Verbrugge

leerkracht groep 5-6

coördinator cultuur
voorzitter MR
BHV

peter.verbrugge@stichtinggoo.nl


Emma van de Wetering

leerkracht groep 7-8

interne vertrouwenspersoon
BHV

emma.vandewetering@stichtinggoo.nl


Connie Oostenbach

peuterwerk Kleinerf
coördinator voorlezen

088-0088583

connie.oostenbach@stichtinggoo.nl
 

Marlies van Gerwen

peuterwerk Kleinerf
BHV

088-0088583

marlies.vangerwen@stichtinggoo.nl
 

Ingrid Verstraten
pedagogisch medewerker buitenschoolse opvang
peuterwerk Kleinerf di
BHV

088-0088583 

ingrid.verstraten@stichtinggoo.nl


 

Leo van den Elsen

Conciërge Kindcentrum Kleinerf

BHV

leo.vandenelsen@stichtinggoo.nl