Contact
Postadres: 
Oude Molenweg 10, 5425 VR De Mortel
Algemeen telefoonnummer: 0492 390210                   
Peuterwerk Kleinerf / GOO: 088-0088583
Algemeen emailadres: info.kleinerf@stichtinggoo.nl
 
Sraar Berkens
Directeur
sraar.berkens@stichtinggoo.nl
 
Helma Adriaans
Adjunct directeur
Leerkracht
groep 7B-8
(G)MR
helma.adriaans@stichtinggoo.nl


 

Hanneke Drouen
Leerkracht groep 1-2A
hanneke.drouen@stichtinggoo.nl

Anja Melis
Leerkracht groep 2B-3
Co÷rdinator lezen
Co÷rdinator bibliotheek
Preventiemedewerker
Contactpersoon Ouderraad
Interne vertrouwenspersoon
anja.melis@stichtinggoo.nl
  Steffie Verhoeven
Leerkracht groep 4-5
Taalco÷rdinator
steffie.verhoeven@stichtinggoo.nl

Marieke de Koning
Leerkracht groep 7B-8
ma, di (om de 2 weken) en vr
co÷rdinator hoogbegaafdheid
marieke.dekoning@stichtinggoo.nl
  Peter Verbrugge
Leerkracht groep 6-7A
peter.verbrugge@stichtinggoo.nl

Judith Vermeulen
Intern Begeleider
Leerkracht groep 1-2A en 2B-3
Interne vertrouwenspersoon
ICT co÷rdinator
Aandachtsfunctionaris sociale veiligheid
MR
judith.vermeulen@stichtinggoo.nl

Jeroen Emonds
Leerkracht groep 4-5
tot januari, tijdens zwangerschapsverlof van
Juffrouw Steffie
jeroen.emonds@stichtinggoo.nl 
  Toon van de Valk
ConciŰrge
Preventiemedewerker
toon.vandevalk@stichtinggoo.nl

Connie Oostenbach
Peuterwerk Kleinerf
connie.oostenbach@stichtinggoo.nl

peuterwerk GOO:
088-0088583
 
Marlies van Gerwen
Peuterwerk Kleinerf
marlies.vangerwen@stichtinggoo.nl

peuterwerk GOO:
​088-0088583
  Ingrid Verstraten
Pedagogisch medewerker
Buitenschoolse opvang
ingrid.verstraten@stichtinggoo.nl

Kinderopvang GOO:
088-0088583
Iris Eekels
stagiaire groep 1-2